Решта...

Нереальная реальность

  1. TS
    Shamandex

    Shamandex бывалый

    Регистрация:
    3/2/15
    Сообщения:
    2.153
    Карма:
    434
    Оценки:
    +4.240/66/-179
    Депозит:
    $17
    Можливо проблема зовсим не в тому, щоб щось включиты, скорише за все немае той гмоги, але не тому що не можешь добуты, те що дийсно принани готово, все зробыть що треба, а також само все прибуде, тим часом, коли знадобиться в рази потребы, тай само все включе, в чему принани буде потреба...

    Або инше щось заподие, и те що на рази на мисци видсутьне, тут теж зможе щось пидминити, на те що маешь, та й сопоставит невидомому инше, те що для него, буде навпроти, и тоди теж зъявиться дещо, що само буде здатне заподияти дию, яка також буже спросижна , видтрорити подию, яка не иснуе...

    Але це також в свою чергу залишить ту дию, котра сама буде тим чим треба, навить навтроти, зробить таку проти дию, що не иснуюче також, але теж зъявится знов, що знищить що було або також можливо ще буде, десь у минулому.

    тай залишить ще щось, що потребуе того де небуде тоди залишиться решта, котра так само все зробить що не иснующе, тай буде де треба, замисть того що на рази немае, а тоди вже то що дийсно потрибно, зъявится тим що и було видсутьне.

    А з того що бути тут мало, само буде тим що його потребуе, тай тоди залишиться тильки та решта, котра спромижна и навить видворить наявни, те що молоби буди, якщо знадобиться ще в рази потребы...
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  2. Любое

    Любое Барный аналитик Про-Тестер Vip

    Регистрация:
    11/11/17
    Сообщения:
    10.586
    Карма:
    484
    Оценки:
    +22.811/233/-319
    Set quod hoc ex verbis?
     
  3. TS
    Shamandex

    Shamandex бывалый

    Регистрация:
    3/2/15
    Сообщения:
    2.153
    Карма:
    434
    Оценки:
    +4.240/66/-179
    Депозит:
    $17
    Нема у меня перевода такого, о чем речь?
     
    • Смешной Смешной x 1
  4. TS
    Shamandex

    Shamandex бывалый

    Регистрация:
    3/2/15
    Сообщения:
    2.153
    Карма:
    434
    Оценки:
    +4.240/66/-179
    Депозит:
    $17
    Шо ты, решта?))
     
  5. TS
    Shamandex

    Shamandex бывалый

    Регистрация:
    3/2/15
    Сообщения:
    2.153
    Карма:
    434
    Оценки:
    +4.240/66/-179
    Депозит:
    $17
    А тем временем я уже почти дописал сюжет этой сантабарбары, которую начал в 2008 году, вот только с концовкой не определился...

    - Наверное будет хеппи енд и Хуан Карлос, всетаки, расчлинит свою Педру на запчасти и прикопает гдето в канаве... )))
     
  6. Любое

    Любое Барный аналитик Про-Тестер Vip

    Регистрация:
    11/11/17
    Сообщения:
    10.586
    Карма:
    484
    Оценки:
    +22.811/233/-319
     
  7. TS
    Shamandex

    Shamandex бывалый

    Регистрация:
    3/2/15
    Сообщения:
    2.153
    Карма:
    434
    Оценки:
    +4.240/66/-179
    Депозит:
    $17
    Решта моя, ну ты как, есть идеи по поводу нашей долгой и уже порядком поднадоевшей историей? Возможно будут идеи кому первому из главных героев будет хуан карлос а кому хеппи педрос?)))

    Там кстати и белки уже за тобой скучают, времени прошло много а от сценаристов ни сюжета не развязки... Сложно им без решты нынче, Сумують дуже...